Kristina & Jeremy

We were very pleased by Khrystyna's work, she was very friendly and professional, the quality of her prestation was excellent and she delivered wonderful pictures, our wedding was a relatively small (35 guests) and she succeeded to make it look amazing! She brought us to great photo spots during the day and got the best angles of every moments! Thank you one more time!

Tetyana & Mykhaylo

Дякуємо, Христя, за весільну фотосесію)))
Дуже задоволені твоєю роботою. Ти класний фотограф і надзвичайно позитивна людина, з якою дуже легко працювати. Дякуємо тобі за щирість і легкість у спілкуванні. Бажаємо подальших творчих успіхів))

 

Ilona & Dmytro

Для кожного з нас Весілля - це дуже важлива подія у житті! Тому у такий день ми вибираємо собі фотографа, який би міг передати всі наші емоції на фото! Ми обрали Христю і дуже задоволені!!!!!!

Це людина, яка вміє слухати всі бажання клієнта, у якої море гарних ідей!! Вона допомогла нам передати всю красу, щирість наших емоцій у цей щасливий день!!

Дуже приємна і хороша людина!!! Велике спасибі тобі, Христя!

Viktoria & Volodymyr

Насамперед, Христинко, хочемо подякувати за чудову та якісну роботу!!!) Ти дійсно майстер своєї справи! Ми довго обирали фотографа, але по багаточисленних рекомендаціях обрали тебе і були в захваті від твого позитиву та яскравих ідей! Спасибі тобі велике за терпіння, підхід і хороший настрій! Рекомендуватимемо тебе ВСІМ!! Молодчинка!